WFC 2013

úterý, 23. duben 2013

Základní skupiny Mistrovství světa ve florbale žen 2013

Skupina A
 
Skupina B
Rusko
 
Norsko
Polsko
 
Lotyšsko
Švédsko
 
Švýcarsko
Finsko
 
Česká republika
 
 
 
Skupina C
 
Skupina D
Slovensko
 
Japonsko
Korejská republika
 
Kanada
Maďarsko
 
Německo
Austrálie
 
Dánsko

 

Rozpis utkání Mistrovství světa ve florbale žen 2013

 

07.12. Vodova Aréna Brno A   Vodova Aréna Brno B  
11:00 Polsko - Rusko A 10:00 Japonsko - Dánsko D
14:00 Švédsko - Finsko A 13:00 Austrálie - Maďarsko C
17:00 Česká rep. - Norsko B 16:00 Německo - Kanada D
20:00 Švýcarsko - Lotyšsko B 19:00 Korea - Slovensko C
08.12. Vodova Aréna Brno A   Vodova Aréna Brno B  
11:00 Polsko - Švédsko A 10:00 Japonsko - Německo D
14:00 Rusko - Finsko A 13:00 Maďarsko - Slovensko C
17:00 Česká rep. - Švýcarsko B 16:00 Austrálie - Korea C
20:00 Norsko - Lotyšsko B 19:00 Dánsko - Kanada D
09.12. Vodova Aréna Brno A   Vodova Aréna Brno B  
11:00 Rusko - Švédsko A 10:00 Slovensko - Austrálie C
14:00 Norsko - Švýcarsko B 13:00 Kanada - Japonsko D
17:00 Finsko - Polsko A 16:00 Dánsko - Německo D
20:00 Lotyšsko - Česká rep. B 19:00 Maďarsko - Korea C
10.12. Vodova Aréna Brno A      
9:00 Rusko - Německo PO3
12:00 Polsko - Dánsko PO1
15:00 Norsko - Austrálie PO2
*18:00 Lotyšsko - Slovensko PO4
11.12. ČEZ Aréna Ostrava A   ČEZ Aréna Ostrava B  
**17:00 Finsko - Norsko Q3 16:00 Kanada - Korea 13-16:1
20:00 Švédsko - Lotyšsko Q1 19:00 Maďarsko - Japonsko 13-16:2
12.12. ČEZ Aréna Ostrava A   ČEZ Aréna Ostrava B  
9:00 Austrálie Rusko 9-12:1
12:00 Dánsko - Slovensko 9-12:2
*17:00 Česká rep. - Polsko Q4 16:00 Korea - Japonsko 15th
20:00 Švýcarsko - Německo Q2 19:00 Kanada - Maďarsko 13th
13.12. ČEZ Aréna Ostrava A      
9:00 Austrálie - Dánsko 11th
12:00 Rusko - Slovensko 9th
17:00 Lotyšsko - Polsko 5-8:1
20:00 Německo - Norsko 5-8:2
14.12. ČEZ Aréna Ostrava A      
11:00 Polsko - Něměcko 7th place
14:00 Švýcarsko - Finsko Semi 1
*17:00 Švédsko - Česko Semi 2
15.12. ČEZ Aréna Ostrava A      
9:30 Lotyšsko - Norsko 5th place
12:30 Švýcarsko - Česko 3rd place
15:30 Finsko - Švédsko Final

 

* V tento čas bude hrát český tým, pokud se kvalifikuje
** V tento čas bude hrát finský tým, pokud se kvalifikuje
Změny v televizním vysílání ještě mohou měnit rozpis zápasů

Skupina ČEZ
IFF
Asics
Gerflor
Ostrava - City of sport

Moravskoslezský kraj
Brno
Autocont
Isoline
Konica Minolta

Do konce mistrovství zbývá: